Fotoğrafçılık


Kaliteli resimleri, videoları iyi ve daha hızlı bir şekilde çekmenizi sağlar. Yılplat, profesyonel 360° fotoğraf ve video üretimini zirvelere yükseltiyor. Fotoğraf makinesini sabit bir konuma koyun ve araç platformda dönerken fotoğraflarınızı çekin. Yılplat üzerindeki ürün için, değişik renk seçenekleri, kaplamaları, led ışıkları ve ince tasarımıyla güzel bir görsel çerçeve oluşturuyor.


Bir kişi tarafından araca hiç manevra yaptırmadan kablosuz kumandasıyla kolayca kullanılabilir. Bu; kapalı alanlarda aracı çalıştırmayıp egzoz dumanını ve kokuyu engeller. Ayrıca aynı açılardan çekilen pozlar sayesinde sitede standart bir kurumsallık yakalanabilmesini sağlar.


Yılplat, çok sayıda satış nesnesinin 360° fotoğraf - video dizilerinin etkili üretimi için harika bir araçtır. Böylece potansiyel alıcılar araçların durumu hakkında daha hassas bir izlenim edinir.


Fotoğraflar müşteriler için her zaman soru işareti olmuştur. Videolar daha tatmin edici ve güvenilirdir. Bu ön yargıyı 360° videolu ilanlarınız ile yıkabilir, güven sağlayabilir ve farklılaşabilirsiniz.


Ayrıca Sahibinden.com gibi internet siteleri, profesyonel videolu ilanları otomatik olarak üst sıralarda yayınlıyor ve doğal bir doping oluşturuyor. Satışlarınızda etkili olacağına emin olabilirsiniz.


Örnek video ;