Showroom - Fuar


Yılplat, ürününüzü öne çıkaracak muhteşem bir dönüş ekranını temsil ediyor. Seyirciler, sergilenen ürünün tasarımına odaklanabilir, gözlemleyebilir ve bir konumdan hareket etmeden tüm ayrıntıları görebilirler. Düşük 8.5 cm yüksekliğiyle Yılplat profili ve led ışıkları ürünün etrafında güzel bir çerçeve oluşturuyor.


İnsan beyni hareketli nesnenin bir tehdit olup olmadığını algılamak için otomatik olarak görüşü oraya odaklamak için doğal bir beyin refleksine sahiptir. Yılplat'ta bulunan ayarlanabilir zamanlayıcı sayesinde belirli aralıklarla durup tekrar dönmesi sağlanmaktadır. Bu sayede hem dikkat çeker, hemde motorları aralıklı dinlenmiş olur.


Lansman araçları, satılmasını istediğiniz ürüne dikkat çekmek için, fırsat reyonu, sosyal medya paylaşımları gibi çeşitli çalışmalar için mükemmel bir platformdur. Sadece 2.5 saatte kurulumu tamamlanıyor.

Bir  fuarda olduğunuzu düşünün. Fuar aynı ürünlerle dolu. Bu durağan ürünlerin yanında, Yılplat üzerinde sergilenen ürün tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Çünkü hareketli nesneler %90 oranında daha fazla dikkat çeker.

Fuar stantları için kiralama paketleri mevcuttur.

Detaylı bilgi için satış ve kiralama bölümüne bakınız.